МСЛ
00:00
Програма тиражу №215/1 - 215/8
Всі новини Уімблдон: Світоліна та Стаховський у Другому раунді!

Найкраща тенісистка України в нервовому матчі подужала Ешлі Барті з Австралії. Поєдинок тривав 1 годину і 57 хвилин. Гра була перервана в другому сеті через дощ, після чого українка довела зустріч до перемоги – 7:5, 7:6 (10:8).

У наступному раунді Світоліна поміряється силами з досвідченою італійкою Франческою Ск'явоне.

Стаховський здобув перемогу в поєдинку проти Жюльєна Беннетто. Українець зумів здолати французького тенісиста в чотирьох сетах – 6:3, 7:6 (10:8), 2:6, 6:2.

Наступним суперником Сергія стане дев'ята ракетка світового рейтингу Кей Нішікорі.

Ще один українець Ілля Марченко не зміг вийти до другого кола турніру. Друга ракетка України програв в п'ятисетовому протистоянні з чеським тенісистом Іржі Весели – 1:6, 6:4, 6:4, 5:7, 1:6. Матч тривав 3 години 23 хвилини.

Зазначимо, що у вирішальній партії за рахунку 1:2 і 40:40 на своїй подачі Марченко підвернув ногу і попросив допомогу фізіотерапевта. Після повернення на корт українець не виграв жодного гейму.